Pavel Sapík

Šéfkuchař Pavel Sapík a jeho tým vytvářejí ve své kuchyni téměř alchymistická díla. Pavel se narodil v roce 1975 do rodiny talentovaných kuchařů s mnohaletou tradicí. Podle dobových záznamů se jejich rod pocházející z jižní Moravy zabývá "hostinskými a řeznickými službami" již od 17. století.

Vaření bylo jeho dětstvím, kuchyně byla – a stále je – jeho hřištěm. Své umění zdokonaloval na různých zahraničních stážích v Rakousku, Francii, Itálii, Indii, Singapuru, Hongkongu a Německu.

Pavel Sapík a jeho kuchařský tým

Úspěchy

Po ukončení svého působení v národním týmu začal Pavel intenzivněji s dalšími kuchaři
pracovat na jméně a kvalitě restaurace Terasa U Zlaté studně, kde působí od roku
2003.

Pavel Sapík a jeho tým dosáhli mnoha úspěchů. Zde jsou ty nejdůležitější z nich:

  • 2018 ‐ Maurerův výběr Grand Restaurant 2018 - 1. místo Absolutně
  • 2015 ‐ Maurerův výběr Grand Restaurant 2015 - 1. místo Absolutně
  • 2014 ‐ Michelin Guide Red Forks & Spoons
  • }
  • 2015 ‐ Tripadvisor - 1. místo v anketě Nejlepší restaurace v České republice
  • 2012 ‐ Maurerův nezávislý průvodce Grand Restaurant 2012 - 1. místo Absolutně
  • 2012 ‐ Tripadvisor - 1. místo v anketě Nejlepší restaurace v České republice

Kariéra

Jsme stabilní tým profesionálů, který se nikdy nevzdává a má vysoké nároky na sebe i své okolí. Hotel U Zlaté studně je místo, které Vás mnoho naučí a přinutí chtít od sebe ještě víc a dělat věci lépe, místo, kde Vaše píle a touha se zlepšovat a kariérně růst bude náležitě oceněna a podpořena ostatními kolegy i nadřízenými.

Momentálně máme otevřenu pozici:

Snídaňový kuchař/ka

Náplň práce: řízení provozu úseku kuchyně, příprava A La Carte snídaní, příprava bufetu na snídaně, práce na poloviční úvazek

Požadujeme: vyučení a praxe v oboru, zahraniční praxe výhodou, vysoké pracovní nasazení a schopnost pracovat pod stresem, samostatnost, flexibilita, iniciativa, dynamická osobnost, znalost moderní a klasické kuchyně

Nabízíme: možnost učit se od šéfkuchaře jedné z nejlepších restaurací v ČR -Pavla Sapíka, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, práci v mladém a dynamickém týmu, zajímavou a rozmanitou náplň práce, benefity

Kuchař/ka – Sous Chef

Náplň práce: -řízení provozu úseku kuchyně -příprava jídel -inovace jídelních lístků -receptury a kalkulace

Požadujeme: Především zájem a vášeň pro tento obor. Samostatnost, flexibilita, iniciativa, schopnost pracovat pod stresem. Vyučení a praxe v oboru je výhodou nikoliv podmínkou.

Nabízíme: Možnost učit se od šéfkuchaře jedné z nejlepších restaurací v ČR -Pavla Sapíka. Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy. Práci v mladém a dynamickém týmu Zajímavou a rozmanitou náplň práce. Další zaměstnanecké benefity.

kariera@goldenwell.cz