DOČASNĚ UZAVŘENO

Je nám to moc líto, ale byli jsme nuceni naši restauraci dočasně uzavřít z důvodu nařízení vlády České republiky a pandemickým opatřením. Souboj Kuchařů je prodloužen a bude probíhat od konce lockdownu do 31. srpna 2021.

Rezervace

O restauraci

Restaurace s výjimečným výhledem na Prahu, která se vyznačuje nejen delikátní kuchyní a mistrovskými díly šéfkuchaře Pavla Sapíka, ale také překrásnou střešní terasou, která láká k obědům, večeřím nebo posezení u sklenice vína.

Prostory restaurace

Členité prostory naší restaurace jsou ideálním místem pro uspořárání večeře, firemního večírku či svatby.

Galerie

Interiér

Věděli jste, že...

"Souboj kuchařů" PRODLOUŽENO !

Gastronomická událost roku ve Vaší oblíbené restauraci je opět tady - 2.ročník veleúspěšné akce se nese "Na francouzské notě" - celá akce se uskuteční jakmile budou rozvolněna vládní opatření a potrvá prozatím do 31.srpna 2021 

Připravujeme pro Vás nové Menu !

Už se nemůžeme dočkat vládních rozvolnění a usilovně pracujeme na novém menu ! Pevně věříme, že Vás budeme moci co nejdříve přivítat v naší restauraci Terasa U Zlaté studně !
Těšíme se na Vás ! 

Hotel U Zlaté studně

Hotel U Zlaté studně zůstává až do odvolání uzavřen.
Využijte speciální nabídky ubytování v Aria Hotel Prague.

Darujte svým blízkým jedinečný kulinářský zážitek v restauraci Terasa U Zlaté studně. Dárkové vouchery na speciální akce nebo nominální hodnotu zakoupíte na našem e-shopu. V případě dotazů nás prosím kontaktujte.

KOUPIT VOUCHER